Anglický second hand BRUMLA.SK

Použité oblečenie, ktoré v našom second hande nájdete, pochádza z Anglicka. Dôvody sú veľmi jednoduché – lacné oblečenie z Anglicka je hypermoderné, Angličania často obmieňajú svoj šatník a zbavujú sa nepoužívaného oblečenia. Second hand z Anglicka je na rozdiel od napríklad Švajčiarska medzi českými mamičkami najžiadanejší. Veď aj my sami Anglicko milujeme už 20 rokov a tiež toto oblečenie obliekame svojim deťom. 

Náš anglický second hand kladie dôraz na meniace sa módne trendy. Preto u nás nájdete moderné nohavice, mikiny a svetre, šaty a mnoho ďalšieho; žiadne starodávne kúsky v našom sekáči nemáme. Vždy robíme všetko pre to, aby sme pre vás od našich dodávateľov oblečenia v Anglicku vybrali tie najlepšie kúsky, ktoré vás potešia. Garantujeme, že značkové oblečenie z anglického second handu sa k vám dostane vo vysokej kvalite a že budete spokojní – veď 98 % mamičiek nás odporúča. Ich hodnotenie si môžete overiť na Heuréke alebo na Google.

Reagujeme na zmeny ročného obdobia. V zime tu nájdete v našej ponuke zimné bundy, kombinézy, zateplené nohavice a čapice, v lete potom detské tričká, letné šaty a sukničky, plavky či šortky. Celoročne ponúkame tepláky a mikiny, obecne detské oblečenie, ktoré nie je sezónne a je možné ho nosiť kedykoľvek. Detské oblečenie sezóny jar / leto nasadzujeme na stránky od februára. Sezónu jeseň / zima nájdete v našom second hande od augusta. 

Anglický značkový second hand vám garantuje jedinečnosť – nemusíte sa tak obávať, že prídete na detskú besiedku a rovnaké šaty, aké má na sebe vaša princezna, budú mať aj ďalšie dievčatká. Alebo že prídete na pracovnú poradu a na tej bude už rovnako oblečená žena.  

Obľúbené značky second hand oblečenia

  • a ďalšie...
  • a ďalšie...