Pre média

Informácie pre médiá o online Second Hande Brumla.SK

Tu ste na správnom mieste, ak hľadáte informácie, ktoré dodajú šmrnc vášmu príbehu o Brumlovi. Radi vám pomôžeme s akýmikoľvek otázkami, dodáme fotografie vo vysokej kvalite alebo akékoľvek ďalšie materiály, ktoré potrebujete na tvorbu vášho článku.

Informácie pre médiá o online Second Hande Brumla.SK

O nás

Založenie Brumlu v roku 2004 znamenalo začiatok našej cesty v oblasti predaja kvalitného a cenovo dostupného detského oblečenia a oblečenia pre dospelých z Anglicka. Dnes sme hrdí na to, že ponúkame najväčší výber secondhand oblečenia v Českej republike a na Slovensku s viac ako 15 000 kusmi týždenne. Poskytujeme rýchle dodanie a ponúkame unikátnu možnosť rezervácie tovaru.

Chcete vedieť viac detailov a nahliadnuť pod pokrievku? Pozrite sa na stránky Príbeh značky a Ako tvoríme second hand, kde nájdete podrobnosti o našej ceste a našich hodnotách. Udržateľnosť pre nás nie je len slovo, je na nej postavený celý náš biznis. Zákazníčky sú s nami nadmieru spokojné, prezrite si ich recenzie u nás alebo na Heuréke.

Kontaktné informácie

Máte konkrétnu otázku alebo potrebujete pomôcť? Nebojte sa nás kontaktovať!

Vaším sprievodcom svetom Brumlu bude Mgr. David Gottwald, náš konateľ. Môžete mu napísať na david.gottwald@brumla.cz – bude vám plne k dispozícii.

Materiály na stiahnutie

Potrebujete naše logo? Stačí kliknúť a stiahnuť:

Sledujte nás na sociálnych sieťach

Buďte s nami v kontakte a sledujte naše dobrodružstvo na sociálnych sieťach Facebook a Instagram. Tešíme sa na vás!

Informácie pre médiá o online Second Hande Brumla.SK

Obľúbené značky second hand oblečenia