O nás

Prevádzkovateľ

Prevádzkovateľom elektronického obchodu Brumla.sk je Brumla.cz s.r.o., IČO 24122611, DIČ CZ24122611, zapísaný v obchodnom registri, vedený Mestským súdom v Prahe, oddiel C, vložka 180596, zapísaná 21. júna 2011

Adresa sídla a prevádzky: Pražská 126/A4 (Areál V lázních), Benešov u Prahy, 256 01

Výpis zo živnostenského registra

Výpis z obchodného registra

Osvedčenie o zápise ochrannej známky

Osvedčenie o registrácii spracovateľa osobných údajov

Filozofia firmy

Elektronický second hand Brumla.cz si už od začiatku svojej histórie razí vlastnú cestu uspokojovania potrieb zákazníka a vďaka tomuto prístupu sme dosiahli vedúce postavenie na trhu.

Našimi prednosťami sú:

  • najvyššia kvalita a aktuálna módnosť predávaného tovaru - krajina pôvodu nášho tovaru je výlučne Anglicko
  • najväčšia ponuka na internete – viac ako 15 000 ks týždenne
  • tovar dopĺňame od začiatku v pravidelnom čase - pondelok a štvrtok o 8:00 hod.
  • krátka doba dodania tovaru - expedujeme denne cca 200 - 250 zásielok, zásielky sú dodané nasledujúci pracovný deň po odoslaní
  • automatický rezervačný systém – zhromažďovaním tovaru v rámci jednej objednávky po dobu 15 dní  ušetríte na poštovnom
  • možnosť vrátenia tovaru bez udania dôvodu 14 dní od prevzatia
  • tím 25-tich pracovníkov, ktorí sa starajú o Vaše nákupy.

Neprepĺňame naše sklady nadmernými zásobami, ponúkame vždy ten „najčerstvejší“ možný tovar pre dané obdobie, ktorý je v Anglicku k dostaniu.

Nepredané zásoby ponúkame na predaj formou pravidelných zliav a nepredaný zľavnený tovar likvidujeme a neponúkame ho opätovne, ako býva bežné.

Špecializujeme sa výlučne na maloobchodný predaj cez internet koncovým zákazníkom. Nemáme kamenné obchody, nevenujeme sa veľkoobchodnej činnosti, naši zákazníci sa dostanú iba k tomu najlepšiemu tovaru.

Ohlasy našich zákazníkov si môžete overiť na  Facebooku  alebo nájdete hodnotenie konkrétnych nákupov na Heureka.cz.

Naše zázemie

Brumla.cz funguje na 1100 m2 skladových a kancelárskych priestoroch, o Vaše pohodlie sa momentálne stará 25 stálych pracovníkov. Úlohou každého z nás je jednotlivá práca na úplne každom kuse tovaru, ktorý sa vo finále dostáva až k Vám.

Ako fungujeme

1) Nákup tovaru

Našimi dodávateľmi sú silné tuzemské a zahraničné spoločnosti s dlhoročnou tradíciou, u ktorých máme záruku kvality najlepšieho možného tovaru pre našich zákazníkov.

2) Triedenie

Jednotlivé zakúpené kusy tovaru triedime do kategórií tak, aby každé novinky boli pestré – ako v ponúkaných veľkostiach, tak aj v druhoch a samozrejme sú roztriedené aj podľa pohlavia.

3) Fotografovanie a úprava fotografií

V tejto fáze procesu každý kus detského tovaru fotografujeme na vopred pripravenej podlahe, dámsky tovar je fotografovaný na figurínach. Oblečenie sa snažíme zachytiť čo najvernejšie.

Každá fotografia je manuálne orezaná na konštantnú veľkosť 500 bodov a nasledovne je urobená jemná farebná korekcia.

4) Uskladnenie vyfotografovaného tovaru

Vyfotografované oblečenie je uskladnené do regálov a je pripravené pre pracovníkov, ktorí zadávajú tovar do systému a pripravujú ho na predaj.

5) Zadávanie do systému (katalogizácia)

Pri zadávaní tovaru naše pracovníčky každú položku správne nazvú, ocenia ju, priradia ju do náležitých veľkostí a druhových kategórií, zmerajú a popíšu. Taktiež pridajú ku každému tovaru 1-2 fotografie.

6) Skladovanie tovaru

Tovar, ktorý je už zatriedený do katalógov, je nasledovne uskladnený v našich skladových priestoroch na ploche  900 m2..

7) Kompletizácia objednávok

Deň pred odoslaním Vašej zásielky naši pracovníci vytlačia sprievodné doklady k balíkom (štítky s adresami a pod.) a začínajú pripravovať zásielky k expedícii. Každý balíček je v deň odoslania skompletizovaný, nasledovne zabalený a vybavený náležitosťami podľa pravidiel prepravcu.

8) Expedícia zásielok

Hneď ako sú všetky zásielky v daný deň celkom spracované, sú odovzdané prepravcom k odoslaniu. Šoféri prepravcov si zásielky u nás vyzdvihnú a dodajú až k Vám. Denne Vám expedujeme 200-250 zásielok.

Obľúbené značky second hand oblečenia

  • a ďalšie...
  • a ďalšie...