Obľúbená značka Next – móda z Anglicka

Vznik značky Next

Značka Next patrí medzi najobľúbenejší britský reťazec, ktorého móda sa dá kúpiť aj na Slovensku. História značky však spadá hlboko do minulosti, konkrétne do roku 1864. V tej dobe založil spoločnosť krajčír Joseph Hepworth v anglickom Leedse. Viac ako stopäťdesiatročná tradícia sa odrazila na kvalite a tiež na schopnosti inovácie a prispôsobení sa požiadavkám trhu. Štýlová britská móda, akú poznáme dnes, sa dostala  na trh iba v 80-tych rokoch minulého storočia. Prvý obchod Next bol otvorený v roku 1982 a sústredil sa predovšetkým na dámskou módu.

Do roku 1991 používala značka logo písané iba malými písmenami „next“ na bielom pozadí. Až v roku 2007 prišlo na svet úplne nové logo na červenom pozadí a označenie Next s veľkým písmenom, tak ako ho poznáme dnes. Spoločnosť má hlavné sídlo v anglickom meste Enderby, Leicestershire. V Anglicku má viac ako 400 kamenných obchodov a v Európe je rozmiestnených 55 franšízových pobočiek Next. Predajne Next nájdete u nás vo veľkom zastúpení, prevažne v nákupných centrách.

Oblečenie, ktoré má štýl

Hoci sa značka spočiatku zameriavala iba na dámsky sortiment, postupne pribudol aj pánsky a detský. Dá sa teda povedať, že v Nexte sa oblečie celá rodina od hlavy až po päty. A najmä veľmi štýlovo. Next kladie predovšetkým dôraz na kvalitný materiál, precízne spracovanie a samozrejme drží krok s aktuálnymi módnymi trendmi. Ponúka bohatý výber sezónneho aj celoročného oblečenia vrátane spoločenských odevov. Rodičia malých detí ocenia veľmi rozšírený sortiment detského oblečenia, a to vo všetkých veľkostiach s rozdelením podľa veku a pohlavia.

Náš tip: Za kvalitnú značku si musíme priplatiť. Next nepatrí medzi najlacnejšie obchody. My Vám však ponúkame inú možnosť. Máme pre Vás pripravenú módu značky Next za oveľa nižšie ceny, než sú v kamenných obchodoch. Ponúkame totiž Next Outlet alebo nosené oblečenie tejto značky. Môžete tak mať krásne oblečenie omnoho lacnejšie.

Next outlet, nové a lacné!

So slovom „outlet“ sa stretávame pomerne často. Po zľavách je to druhé najobľúbenejšie slovo, pretože to znamená výhodné nakupovanie. Prečo je vlastne tovar z outletu taký lacný, keď je nový? Odpoveď je ľahká. Obvykle ide o kolekcie, ktoré sa doposiaľ nestačili predať v bežných obchodoch, a preto museli uvoľniť miesto novým. Aby sa toto oblečenie čo najrýchlejšie dopredalo, zníži predajca jeho cenu, ako sa len dá. Výsledkom je výrazne nižšia cena, než u nových kolekcií. Túto sekciu nájdete v našom sekáči tiež a verte, že je z čoho vyberať.

Obľúbené značky second hand oblečenia